Apie mus

Sveiki, 

tie esam mēs! Augošā Ltd. "Eko Pirk" ģimene - entuziasma pilna, atbildīga un gatava iekarot pasauli! 

Mūsu Misija - popularizēt veselīga un harmoniska dzīvesveida ideju.  

Nākotnes plāni - veselīga uztura un dzīvesveida līderi un inovatori!

Mūsu mērķis - izveidot  kopienu, kurai Rūp, sniegt tai zināšanas un ar tās palīdzību paveikt daug kā noderīga visiem mums un mūsu zemei! 

__________________________________ 

Ar ko mēs atšķiramies no citiem?

Nodrošinam bezmaksas seminārus un praktiskās nodarbes par veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Dalāmies Ajurvēdas zināšanās, kas palīdzēs atrast dvēseles mieru un fiziskā ķermeņa balansu.

Esam sociāli atbildīgi un palīdzam citiem, atbalstam dažādas labdarības organizācijas. Ļoti mīlam dzīvniekus, tāpēc ziedojam dzīvnieku patversmēm „Tautmiles Globa“ un “Trīs siventiņi” („Trys paršeliai“), sadarbojamies ar nevalstiskajām organizācijām, kas aizstāv dzīvnieku tiesības “Tukšie Būri” („Tušti Narvai“).

Mīlam savus klientus! Visi, kas iepērkas piedalās lojalitātes programmā un uzkrāj pastāvīgas atlaides. Mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības klientu lojalitātes programmas atradīsiet šeit: Lojalumo programa.

Novērtējam kvalitāti! Mums ir ISO2000 sertifikāts, kurš domāts pārtikas drošības pārvaldes sistēmu izveidei un sertificēšanai. 

__________________________________ 

Mūsu apbalvojumi:

2019. g. - AMRITA bioloģiski žāvēta maize un kausēts sviests (ghee) ar dabīgiem ekstraktiem starptautiskajā pārtikas izstādē PLMA tika nominēta inovācijai "New Products Expo PLMA 2019".

2018. g. - Starptautiskajā pārtikas izstādē SIAL kokosriekstu eļļas un gī sviesta maisījums AMRITA tika piešķirts par inovācijām, kvalitāti un iesaiņojumu.

2018. g. - par stabilu un uzticamu uzņēmumu tika ievēlēta UAB "Eko Pirk".

2016. g. Gazeles visstraujāk augošā uzņēmuma apbalvojums. 

2015. g. ekoloģiskā, kosmētiskā, aukstā spieduma kokosu eļļa, kosmētikas kategorijā izvēlēta kā populārākā prece.

__________________________________ 

Mūsu pašu preču zīme AMRITA

AMRITA – šī ir mūsu Eiropas Savienībā reģistrētā preču zīme. AMRITA preču līnija sevī ietver graudus, miltus, garšvielas, žāvētus augļus, riekstus, kokosu eļļu, himalaju sāli un daudz ko citu! Produkcija tiek importēta lielos daudzumos no visdažādākajiem pasaules nostūriem, savukārt fasējam mēs paši. 

AMRITA sanskritā nozīmē, Dievu dzēriens, nemirstības eleksīrs.