Sociālā atbildība

Priecājamies, ka varam palīdzēt citiem!

Palīdzam un atbalstam dažādas labdarības organizācijas. Mēs ļoti mīlam dzīvniekus, tāpēc ziedojam naudas līdzekļus tādām Lietuvā esošām dzīvnieku patversmēm, kā „Tautmiles prieglaudele“ un „Trys paršeliai“, sadarbojamies arī ar nevalstisko organizāciju, kas iestājas par dzīvnieku tiesībām „Tušti Narvai“.

Iepazīstieties!

“Tautmiles patversme” (liet. Tautmiles prieglaudele)

Tā ir bezpajumtes dzīvnieku patversme, kas nodarbojas ar bez pieskates palikušo dzīvnieciņu ārstēšanu, atbildīgu saimnieku un mājīgu māju meklēšanu, bezpajumtes esošo dzīvnieku mazināšanu, humānos veidos (sterilizācija, kastrācija). Šajā patversmē tiek ir ap 80 suņiem un 100 kaķiem.  

Vairāk informācijas par šo patversmi atradīsiet šeit: tautmilėsgloba.lt

“Trīs siventiņi” (liet. Trys paršeliai) 

Šī ir Lietuvā pirmā, mājlopu un mājdzīvnieku patversme. To izveidoja Viktorija Naujokaite ar draugu Edvardu, jo sekoja idejai, ka dzīvnieki, kuri tiek audzēti pārtikai ir tieši tādi paši kā citi, piemēram suņi un kaķi, prātīgi, mīloši, draudzīgi un dzīvespriecīgi. Pāris saka, ka mūsu pienākums ir palīdzēt visiem dzīvniekiem - ne tikai suņiem un kaķiem. Palīdzība ir nepieciešama ne tikai viņiem, bet arī pasaulē visvairāk izmantojamajiem dzīvniekiem – govīm, cūkām, vistām, aitām, zosīm. 

Vairāk informācijas par šīs organizācijas darbību atradīsiet šeitwww.trysparseliai.com/lt

“Open Cages” (liet. Tušti Narvai)

Nevalstiska organizācija, kas iestājas par dzīvnieku tiesībām, tiecas ieviest dzīvnieku tiesību aizsardzīvu fermās. Šīs organizācijas dalībnieki aktīvi cīnās pret kažkokādu dzīvnieku fermām, kurās cietsirdīga izturēšanās pret dzīvniekiem ir ikdiena.  

Organizācija ir pasaulē zināma ar nosaukumu "Open Cages". Tā sadarbojas ar Lielbritānijas, Igaunijas un Ukrainas dzīvnieku tiesību organizācijām. 2016. gadā Lietuvas organizācija apvienojās ar Polijas dzīvnieku tiesību organizāciju „Otwarte klatki“.

Misija: aizšķērsot ceļu dzīvnieku ciešanām, mainot sociālās normas, atklājot rūpniecības fermās valdošos apstākļus un ar izglītošanu veicināt pozitīvu attieksmi pret dzīvniekiem.

Pašlaik organizācija organizē šādas akcijas

www.kailiniamsNe.lt

www.kiausiniukaina.lt

www.auGalybe.lt

Vairāk par šo organizāciju lasiet šeittuštinarvai.lt