Piparmētru ēteriskā eļļa AMRITA, 5 ml

2,59 € ar PVN517,88 € / 1 l

Šī ēteriskā eļļa stimulē un stiprina ķermeni, prātu, tradicionāli pazīstama ar savām īpašībām, lai cīnītos pret sliktu dūšu un galvassāpēm. Salstošais efekts var palīdzēt mazināt niezi.

Produkts pievienots grozam.

Code: AK-EA-037-5

Par produktu

Viena no galvenajām ēteriskajām eļļām aromterapijā ar spēcīgu iedarbību, piparmētru ēteriskā eļļa tradicionāli tiek ieteikta vemšanas un sliktas gremošanas gadījumā. Lietojot lokāli, tās intensīvā salstošā iedarbība var palīdzēt mazināt galvassāpes vai citas ķermeņa sāpes, ādas kairinājumu. Izceļās ar atsvaidzinošu iedarbību, piešķir možumu. Pateicoties savām īpašībām mazina gļotādas pietūkumu, var palīdzēt ar elpošanas problēmām. Kosmētika tiek izmantota ādas kairinājuma, niezes samazināšanai. Antibakteriālā un pretsēnīšu iedarbība var palīdzēt problemātiskai ādai.

Produkts ir jutīgs pret UV starojumu (laika gaitā var iztvaikot aktīvās vielas un smarža). Ir būtiski uzglabāt ēterisko eļļu tumšā stikla vai alumīnija pudelē, kas cieši noslēgta, 5 ° C līdz 40 ° C temperatūrā.

Piesardzības pasākumi:

  • Nedrīkst tikt izmantots grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, cilvēkiem ar epilepsiju un bērniem līdz 6 gadu vecumam un vecākiem cilvēkiem
  • Stingri aizliegts bērnu (līdz 30 mēnešiem) pārtikā.
  • Izmantojiet mazos daudzumos, īsā laika posmā. Nelietojiet to ilgu laiku, neapspriežoties ar aromaterapijas terapeitu.
  • Liels eļļas daudzums var izraisīt kairinājumu, tāpēc vienmēr izgatavojot kopšānas līdzekļus izšķīdiniet augu eļļā. Atšķaidiet - maksimāli izmantojiet 30% no šīs ēteriskās eļļas kopšanas līdzekļiem. Nelietojiet vannas procedūrās
  • Sargāt no bērniem.
  • Izvairieties no saskares ar acīm.
  • Satur dabīgus savienojumus , kuri var izraisīt alerģiju cilvēkiem ar jutīgumu vai alerģiju pret šīm sastāvdaļām, kad ēterisko eļļu izmanto kā kosmētikas sastāvdaļu (Eiropas Parlamenta un padomes direktīva 2003/15 / EK par dalībvalstu tiesību aktu tuvināšanu attiecībā uz kosmētikas līdzekļiem);
  • Pirms lietojat uz ādas, izmēģiniet uz mazas ādas virsmas (elkoņu locijumā) un novērojiet vismaz 48 stundas.;

UZMANĪBU

Īpašības,indikācijas, lietošanas metodes ir paredzētas informatīviem nolūkiem, un tās nedrīkst uzskatīt par medicīniskiem norādījumiem. Dēļ jebkuras izmantošanas medicīniskiem nolūkiem vai ja ir alerģijas, noteikti jasazinās ar ārstu.

Izcelsmes valsts: Indija

Līdzīgas preces

Uzrakstīt recenziju

Piparmētru ēteriskā eļļa AMRITA, 5 ml

Piparmētru ēteriskā eļļa AMRITA, 5 ml

Šī ēteriskā eļļa stimulē un stiprina ķermeni, prātu, tradicionāli pazīstama ar savām īpašībām, lai cīnītos pret sliktu dūšu un galvassāpēm. Salstošais efekts var palīdzēt mazināt niezi.