Reduced price! Kardamona CO2 ekstrakts AMRITA, 5 ml

-70%

Kardamona CO2 ekstrakts AMRITA, 5 ml

2,39 € ar PVN477,00 € / 1 l

7,95 € ar PVN

Dabīgais aromatizētājs. Sargāt no bērniem.

Kods:EO003.002-5

Derīgs līdz:2022-02-28

Strauji popularizējot dažādus ēterisko eļļu lietošanas veidus - aromterapiju, kosmētiku, kulināriju, parfimēriju - mainās arī to ieguves metodes. Visiem zināmā destilācija, kas tikai daļēji atspoguļo augu patieso smaržu, tiek aizstāta ar jaunu tehniku - oglekļa dioksīda (CO 2 ) ieguvi.

Oglekļa dioksīdu (CO2) izmanto, lai iegūtu aromātiskās vielas no augu materiāliem parastā ogļūdeņraža vai tvaika vietā. Augsta spiediena gadījumā CO2 tiek saspiests, līdz tas sasniedz šķidruma blīvumu un kļūst par "superkritisku" oglekļa dioksīdu - ne gāzi, ne šķidrumu. Šajā stāvoklī tas kļūst par vieglu un tīru šķīdinātāju. Šīs ekstrakcijas metodes ieguvums ir tāds, ka CO2 iztvaikojas ātri un pilnībā, neatstājot paliekas. Šis process neprasa uzkarsēšanu, tas nodrošina visu vērtīgo materiālu saglabāšanu. Iegūtās eļļas aromāts līdzinās dabiski destilētas ēteriskās eļļas aromātam. Smarža ir pilnīgāka, tiek veidotas vairākas smaržu gammas. Jums patiks konkrētā ekstrakta iespējamās variācijas, ko agrāk vēl nebijāt sev atklājis. Šī metode ir videi droša, tās darbība notiek slēgtā ķēdē.

CO2 ekstrakti iedalās superkritiski selektīvajos (CO 2 - izvēlēties), un superkritiskajos agregātos (CO2 - total).

Superkritiskā izvēle (CO2 ) - tiek ražota zemākā spiedienā, un iegūtā eļļa ir vairāk līdzīga ēteriskajai eļļai, jo atbrīvojas tikai vieglāki aromātiskie komponenti. Tomēr CO 2 veidā iegūtie ekstrakti ir izteiktāki. Atkarībā no ekstrakcijas metodes un auga, ekstrakts var saturēt no 3% līdz 50% ēterisko eļļu. 

Superkritiskā kopējā vērtība (CO 2 -to) - tiek iegūta, izmantojot augstāku spiedienu, kas izšķīdina vairāk augu sastāvdaļu. Rezultātā var tikt iegūta biezāka konsistence vai pat vaska masa, kas atgādina visu augu, nevis tikai auga ēteriskās eļļas frakciju. Atkarībā no ekstrakcijas metodes un auga, ekstrakts var saturēt no 35% līdz 95% ēterisko eļļu. Cietie CO 2-to  ekstrakti viegli šķīst traukā ar karstu ūdeni. Lietojot ražošanā, pirms sajaukšanas pārējās sastāvdaļas ieteicams uzsildīt.

CO2 ekstrakti tiek iegādāti tieši no ražotājiem, kuriem ir ilgstoša pieredze CO2 ieguves jomā un kas piemēro augstas kvalitātes standartus.

Uzglabāt sausā, tumšā vietā.

Iepakotājs: AMRITA - EKO PIRK UAB, Mokslininkų g. 6A, Viļņa.

Izcelsmes valsts:: Vācija.

Sastāvdaļas: ekoloģisks kardamona CO2 ekstrakts (lot. Elettaria cardamomum).

Ierobežotai lietošanai pārtikā - 0,5 pilieni uz litru/kilogramu trauka.

Līdzīgas preces

Uzrakstīt recenziju

Kardamona CO2 ekstrakts AMRITA, 5 ml

Kardamona CO2 ekstrakts AMRITA, 5 ml

Dabīgais aromatizētājs. Sargāt no bērniem.